Udane wspinanie na AMP 2016

W dniach 8-10 kwietnia w Katowicach gościły Akademickie Mistrzostwa Polski we wspinaczce sportowej organizowane przez Organizację Środowiskową AZS Katowice. Nie mogło na tych zawodach zabraknąć i przedstawicieli naszego klubu. Panie w składzie: Ewa Grzeszczak, Katarzyna Makasewicz, Iga Krautsztrung oraz Natalia Zientkiewicz wyprowadziły Politechnikę Łódzka na wysokie 12 miejsce w generalnej co przełożyło się na 5 miejsce w klasyfikacji (UTE) uczelni technicznych. Panowie w składzie: Bartłomiej Gralewicz, Marcin Jóźwik, Jędrzej Lepa, Piotr Wojdal zostali sklasyfikowani drużynowo na miejscu 21 w klasyfikacji generalnej co dało nam 7 miejsce w klasyfikacji (UTE) uczelni technicznych. Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki naszych sekcji w AMP można śmiało powiedzieć, że to na pewno będą cenne i liczące się punkty do końcowej klasyfikacji generalnej podsumowującej całą edycję AMP 2016.

Wyniki kobiet
Wyniki mężczyzn