WSPINACZKA – zajęcia w semestrze zimowym 2016/17

Procedura zapisów na zajęcia sekcji wspinaczkowej w semestrze zimowym 2016/17

na ścianie wspinaczkowej Centrum Wspinaczkowego STRATOSFERA (CH Manufaktura)

• 14 zajęć wspinaczki – wsparcie działalności statutowej w wysokości 110zł,
  • Zajęcia na obu obiektach rozpoczynają się od 3 października 2016r.
  • Udział w pełnym zakresie zajęć zalicza obowiązkowy na Politechnice Łódzkiej WF (oświadczenie woli o sposobie zaliczenia wf na podstawie uczestnictwa w sekcji należy złożyć w biurze klubu do 7 października, członkostwo KU AZS PŁ uregulowane do końca drugiego tygodnia semestru).

Terminy zajęć w semestrze zimowym 2016/17:

min liczebność grupy

max liczebność grupy

Centrum Wspinaczkowe Stratosfera –Manufaktura

15

12

15

20

Osoby zainteresowane udziałem w sekcji wspinaczkowej zobowiązane są wesprzeć naszą działalność wpłatą na cele statutowe w wysokości 110 zł.
Dzięki tej wpłacie nasz klub będzie mógł rozwijać tą dyscyplinę na najwyższym poziomie.

Zapisy na zajęcia przyjmujemy od poniedziałku 19.09.2016r od godziny 18:00.
 aby się zapisać postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Sprawdź czy są jeszcze miejsca na termin, który Cię interesuje: Lista uczestników zajęć:

2. Jeśli jest miejsce to dokonaj wpłaty na cele statutowe wspierające rozwój sekcji przelewem na konto:

KU AZS PŁ – BOŚ BANK 65 1540 1245 2091 9118 1165 0001
tytułem: wpłata na cele statutowe + imię i nazwisko + wspinaczka.

Uwaga! Prosimy nie łączyć przelewów za składkę członkowską z przelewem wspierającym działalności statutową sekcji.

3. Wyślij swoje zgłoszenie drogą mailową na adres politechnika.lodz@azs.pl wpisując w temacie ZAPISY – WSPINACZKA.

W treści maila zawrzyj następujące dane:
– Imię i nazwisko,
– wydział,
– nr albumu (w przypadku chęci uzyskania zaliczenia WF)
– termin wybierany (opcjonalnie można podać termin rezerwowy),
– kontakt mailowy oraz telefoniczny,
– nr legitymacji ISIC AZS (tylko jeśli już posiadasz legitymację KU AZS PŁ),

a w załączeniu prześlij potwierdzenie przelewu wpłaty na cele statutowe.

UWAGA ! Przyjmowane będzie tylko kompletne zgłoszenie, tj. zawierające potwierdzenie przelewu.

4. Czekaj, aż Twoje nazwisko pojawi się na: Lista uczestników zajęć

(jeśli nie pojawi się w ciągu 24h interweniuj drogą mailową!)

W zajęciach mogą brać udział wyłącznie członkowie Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Łódzkiej.

Osoby nie będące członkami mogą zapisać się do Klubu w każdym momencie.
Procedura zapisu oraz dokonywania opłaty składki członkowskiej dostępna jest pod adresem

Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do każdorazowego okazania prowadzącemu ważnej legitymacji KU AZS Politechniki Łódzkiej.

SPOT BOULDERCAFFE (ul. Smugowa 19)

Zapisy na zajęcia odbywające się na ściance wspinaczkowej SPOT odbywają się bezpośrednio u prowadzącego trenera Marcina Olasika pod telefonem 601-191-912 lub mailowo: spotldz@gmail.com– pod wyżej wymienionym nr tel. oraz adresem mailowym można uzyskać informację na temat dostępności terminów zajęć.
Przy zapisach należy podać hasło „AZS POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ”.

Uwaga! opłata w wysokości 280 zł za zajęcia na SPOT BOULDERCAFFE dokonywana jest u prowadzącego Marcina Olasika, a nie przelewem na konto KU AZS PŁ!