Bezpłatne zajęcia w ramach Narodowej Strefy Aktywności

Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej w związku z pozyskaniem dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej uruchamia w ramach Narodowej Strefy Aktywności bezpłatne i otwarte zajęcia sportowe. Celem zajęć jest szerzenie aktywności sportowej szczególnie wśród społeczności akademickiej, do czego szczególnie zachęcamy. W ramach programu realizowane będą zajęcia sekcji fitness, nordic walking oraz biegów przełajowych.

Istnieje możliwość w ramach sekcji zaliczenia obowiązkowych zajęć WF (http://azs.p.lodz.pl/zaliczenie-z-wf-u/).

Fitness
Termin zajęć: Wtorki 19: 00 -20:30
Miejsce zajęć: Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej, ul. Wólczańska 171/173, 90-924 Łódź
Prowadząca: Katarzyna Pogoda