JEDNORAZOWE STYPENDIA SPORTOWE KU AZS PŁ DLA STUDENTÓW – lista laureatów

Jednorazowe stypendia sportowe Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Łódzkiej przyznane!

Poniżej przedstawiamy listę osób wraz z osiągnięciami oraz kwotami przyznanymi przez Kapitułę konkursową.
Mamy nadzieję, że to będzie dodatkową motywacją do zdobywania kolejnych trofeów dla AZS i Politechniki Łódzkiej w kolejnym roku oraz dodatkowym argumentem dla tych sportowców, którzy właśnie podejmują życiowe decyzje dotyczące wyboru miejsca studiowania.
Mamy jeden z najlepszych programów stypendialnych (stypendium Rektora dla najlepszych studentów) dedykowanych pod sportowców, mamy nagrody za medale, super bazę sportową i do tego świetną uczelnię!
Sportowcu – jeśli chcesz studiować na renomowanej uczelni łącząc to z karierą wyczynowego sportowca – wybierz Politechnikę Łódzką. Zapraszamy!!

Lista laureatów