Politechnika Łódzka na Gali Sportu Akademickiego

Coroczna Gala Sportu Akademickiego odbyła się 20 października 2016 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Jest to wyjątkowe wydarzenie podsumowujące sukcesy sportowe, ale także organizacyjne Akademickiego Związku Sportowego. Wśród gości, oprócz przedstawicieli jednostek AZS z całej Polski, nie mogło zabraknąć Rektorów Uczelni, medalistów Akademickich Mistrzostw Świata, a także Olimpijczyków w tym Tomasza Majewskiego.

Podczas Gali Pełnomocnik JM Rektora ds. Studenckich docent Bogdan Żółtowski oraz Prezes KU AZS PŁ docent Marek Sekieta odebrali nagrody dla Politechniki Łódzkiej i Klubu Uczelnianego AZS PŁ za 7 miejsce w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski 2015/16 oraz wyróżnienie za wzorowe zorganizowanie Akademickich Mistrzostw Świata w Brydżu sportowym.  Jeden z przedstawicieli KU AZS PŁ Wiceprezes Przemysław Jagielski otrzymał również podziękowania za koordynację pracy weryfikatorów AMP.

Serdecznie gratulujemy wspaniałym zawodnikom KU AZS PŁ, bez których ten sukces nie byłby możliwy. Podkreślić należy również ogromne wsparcie i przychylność Władz Uczelni, które umożliwiają rozwój sportu akademickiego na Politechnice Łódzkiej.

przedstawiciele KU AZS PŁ