Student Camp Wilkasy 2015

SPORT all day! PARTY all night! CAMP all week! Osiem dni wspaniałej zabawy, sportu, rekreacji, wypoczynku, nowych znajomości, starych przyjaźni, szalonych miłości. Osiem zwariowanych i nieprzespanych nocy w Ośrodku AZS na Mazurach w Wilkasach to jest to co tygrysy lubią najbardziej!

Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej razem z AZS Środowisko Warszawa oraz klubami uczelnianymi AZS Akademii Pedagogiki Specjalnej, Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uczelni Łazarskiego zaprasza do udziału w Student Camp Wilkasy 2015.

Kompletna informacja na temat obozu, programu oraz kosztów znajduje się na stronie głównego organizatora wyjazdu AZS Środowisko Warszawa. Zapraszamy również do polubienia oficjalnego profilu FB Student Camp Wilkasy.

Osoby zainteresowane wyjazdem z Łodzi proszone są o kontakt @ na politechnika.lodz@azs.pl w temacie Student Camp.

Aby zapisać się na Obóz Adaptacyjny z wyjazdem z Łodzi należy:

Wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przeczytać Regulamin Obozu.
W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić kwotę 350 PLN w ciągu 3 dni roboczych od wypełnienia formularza.

Pełną kwotę 749 PLN należy wpłacić do 14 sierpnia 2015 r. na konto organizatora:

Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej, 90-924 Łódź, al. Politechniki 3a,
nr konta: BOŚ BANK 65 1540 1245 2091 9118 1165 0001
tytułem: „Obóz Sportowy Wilkasy 2015 + imię i nazwisko uczestnika”

O kolejności rezerwacji miejsc decyduje zgłoszenie. Liczba miejsc ograniczona!