Zgłoszenia do “10” najlepszych sportowców i trenera roku Politechniki Łódzkiej

Podsumowaliśmy zgłoszenia kandydatów do  “10” najlepszych sportowców  i trenera roku Politechniki Łódzkiej 2016. Zgłoszenia zostały nadesłane przez członków Zarządu KU AZS PŁ oraz trenerów sekcji Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Łódzkiej. Sylwetki trenerów oraz zawodników wraz z najlepszymi akademickimi wynikami sportowymi można obejrzeć TUTAJ.

Wszystkie osoby nominowane prosimy o niezwłoczne przesłanie wybranych przez siebie swoich zdjęć na adres politechnika.lodz@azs.pl (z dopiskiem FOTO – plebiscyt) – dzięki czemu będziemy mogli w pełni zaprezentować wszystkie osoby nominowane wraz z pełnymi osiągnięciami w galerii na klubowym FB. Tak jak w minionym roku zamierzamy uruchomić dodatkowe głosowanie na najpopularniejszych sportowców w naszym Klubie gdzie będą do wygrania bony o wartości 500zł, 300zł, 200zł dla najpopularniejszej trójki,  100zł miejsca 4-10.

Ogłoszenie oficjalnych wyników nastąpi podczas uroczystego podsumowania osiągnięć sportowych organizowanego przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej.

Regulamin wyboru “10” najlepszych sportowców i trenera roku Politechniki Łódzkiej.