AMP w biegach przełajowych

Po 9 edycjach Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych opuściły Łódź- tegoroczna odsłona odbyła się 23-24 marca w Siemianowicach Śląskich. Nasza reprezentacja mężczyzn odniosła sukces zdobywając srebrny medal drużynowy w kategorii uczelni technicznych oraz IV miejsce w punktacji generalnej. Drużyna kobieca zajęła miejsce IV w kategorii uczelni technicznych oraz XIV w punktacji generalnej. Nie zabrakło medali indywidualnych- Robert Głowala obronił zeszłoroczny srebrny medal klasyfikacji generalnej w biegu na 9km (co przełożyło się na złoty medal klasyfikacji uczelni technicznych), Sławomir Kuc w klasyfikacji uczelni technicznych zdobył srebrny medal w biegu na 4,5km, a Oliwia Olszok brązowy medal w klasyfikacji uczelni technicznych w biegu na 3km.

Serdecznie gratulujemy!

Skład drużyny mężczyzn: Robert Głowala, Sławomir Kuc, Maciej Nitka, Jędrzej Hasiura, Artur Dąbrowski

Skład drużyny kobiet: Oliwia Olszok, Magdalena Nitka, Anna Ławrenin , Magdalena Jaśkiewicz, Marta Knapkiewicz

Robert Głowala (z lewej) na podium klasyfikacji generalnej w biegu na 9km