FITNESS – SEMESTR ZIMOWY 2018/19

Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach sekcji fitness, które prowadzi Kasia Pogoda.

• Semestr składa się z 15 zajęć (w tym 1 organizacyjne).
  • Zajęcia rozpoczynają się od drugiego tygodnia zajęć, tj. 8 października 2018 (na zajęcia w tym dniu prosimy o przyniesienie stroju sportowego).

UWAGA!!
W związku z organizacja Akademickich Mistrzostw Świata w Cheerleadingu Biuro Klubu w dniach 1-7 października będzie nieczynne. Zapraszamy od 8 października.

Termin: Poniedziałek 16:00 – 17:30

Lokalizacja: Sala Wydziału BINOŻ  ul. Wólczańska 171/173

Uwaga!
Studenci i Uczniowie są zwolnieni z opłaty za zajęcia. Zajęcia są realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 Zadanie „Młodość Pełna Pasji – zajęcia sportowo rekreacyjne i rywalizacja uczniów i studentów”. Beneficjenci projektu są zobowiązani do przedstawienia prowadzącego dowodu statusu studenta lub ucznia w postaci legitymacji studenckiej lub uczniowskiej prowadzącemu oraz wpisanie się na odpowiednią listę. Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest obowiązek posiadania ubezpieczenia NNW (w ramach rocznej składki członkowskiej KU AZS PŁ otrzymujesz od nas w bonusie ubezpieczenie NNW dlatego jako dowód ubezpieczenia NNW możesz legitymować się kartą ISIC AZS https://azs.p.lodz.pl/legitymacja-isic-azs/).

Osoby nie będące członkami mogą zapisać się do Klubu w każdym momencie. Procedura zapisu oraz dokonywania opłaty składki członkowskiej dostępna jest pod adresem: https://azs.p.lodz.pl/legitymacja-isic-azs/

Zapisy na zajęcia dokonywane są bezpośrednio u prowadzącej Kasi Pogody katarzyna.pogoda94@gmail.com

Uwaga!
Wszyscy studenci I roku zobowiązani są do wzięcia udział w tzw. Imprezie masowej – udział w zawodach sportowych – Akademickie Mistrzostwa Polski, AMWŁ, wolontariat podczas imprez organizowanych przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej – szczegóły w biurze KU AZS PŁ.

Kasia to na co dzień studentka fizjoterapii na UM w Łodzi. Od lat związana ze sportem. Przez 13 lat trenowała łyżwiarstwo figurowe. Do każdego uczestnika spotkań ma profesjonalne i indywidualne podejście, a zajęcia z nią to po prostu zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień!

W repertuarze spotkań znajdziemy takie zajęcia jak:

• TABATA
  • TBC
  • SHAPE
  • STRETCHING
  • PŁASKI BRZUCH
  • TRENING OBWODOWY

Zajęcia fitness pomogą Ci w redukcji tkanki tłuszczowej oraz wymodelowaniu zgrabnej sylwetki. Regularny wysiłek fizyczny nie tylko utrzyma wasze mięśnie w doskonałej kondycji, ale również poprawi wydolność serca oraz ciśnienie i krążenie krwi. Poprawi się również ogólne samopoczucie!

Sekcja Fitness przeznaczona jest dla wszystkich, nie ma podziału na zaawansowanych i początkujących dlatego zarówno osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z fitnessem i które chodzą regularnie mogą do niej dołączyć.
Serdecznie zapraszamy na zajęcia z Kasią!