FLOAT FITNESS – SEMESTR LETNI 2017/18

Zapraszamy na zajęcia nowej sekcji – Float Fitness. Zajęcia poprowadzi Sandra Bergman.

• Semestr składa się z 15 zajęć (w tym 1 organizacyjne).
  • Zajęcia rozpoczynają się od drugiego tygodnia zajęć, tj. 5 marca 2018 .
  • Możliwość uzyskania zaliczenia WF (oświadczenie woli o sposobie zaliczenia wf na podstawie uczestnictwa w sekcji należy złożyć w biurze klubu do 31 marca 2018 – termin wydłużony na wniosek KU AZS PŁ za zgodą Prorektora ds. Studenckich, członkostwo KU AZS PŁ uregulowane 31 marca 2018)

W zajęciach mogą brać udział wyłącznie członkowie Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Łódzkiej. Osoby nie będące członkami mogą zapisać się do Klubu w każdym momencie. Procedura zapisu oraz dokonywania opłaty składki członkowskiej dostępna jest pod adresem: https://azs.p.lodz.pl/legitymacja-isic-azs/

Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do każdorazowego okazania prowadzącemu ważnej legitymacji KU AZS Politechniki Łódzkiej.

Terminy zajęć: Poniedziałek 18:00-19:00, Wtorek 20:00-21:00

Lokalizacja: Zatoka Sportu, Łódź ul. Żeromskiego 116

Treningi prowadzone są w grupach 10 osobowych.

Uczestnictwo w sekcji oprócz opłaty członkowskiej wiąże się z dodatkową opłatą za zajęcia w wysokości 300 zł za semestr regulowaną u prowadzącego.

Informacje dodatkowe oraz zapisy na zajęcia bezpośrednio u prowadzącej Sandry Bergman. Kontakt: aquaarenalodz@gmail.com, 603 066 044

Uwaga!
Wszyscy studenci I roku zobowiązani są do wzięcia udział w tzw. Imprezie masowej – udział w zawodach sportowych – Akademickie Mistrzostwa Polski, AMWŁ, wolontariat podczas imprez organizowanych przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej – szczegóły w biurze KU AZS PŁ.

OPIS ZAJĘĆ

Float Fitness– to zajęcia na wodzie, które obywają się na specjalnie do tego przeznaczonej desce. Wzmacniamy mięśnie, które odpowiadają za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała- mięśnie grzbietu, nóg i brzucha (ale nie tylko!). Najnowsza alternatywa dla siłowni bądź standardowych form Fitness. Masa zabawy i pozytywnej energii pod okiem wesołej instruktorki Sandry. Zdjęcia oraz filmiki z zajęć znajdziecie na funpage: Aqua Arena.