FLOAT FITNESS – SEMESTR LETNI 2019/20

Zapraszamy na zajęcia sekcji – Float Fitness. Zajęcia prowadzi Sandra Bergman.

• Semestr składa się z 15 zajęć (w tym 1 organizacyjne).
  • Zajęcia rozpoczynają się od pierwszego tygodnia semestru (3 marca).

W zajęciach mogą brać udział wyłącznie członkowie Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Łódzkiej. Osoby nie będące członkami mogą zapisać się do Klubu w każdym momencie. Procedura zapisu oraz dokonywania opłaty składki członkowskiej dostępna jest pod adresem: https://azs.p.lodz.pl/legitymacja-isic-azs/

Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do każdorazowego okazania prowadzącemu ważnej legitymacji KU AZS Politechniki Łódzkiej.

Terminy zajęć:

• Wtorek 19:30-21:00
  • Czwartek 19:30-21:00

Lokalizacja: Zatoka Sportu, Łódź ul. Politechniki 10.

Treningi prowadzone są w grupach 10 osobowych.

Uczestnictwo w sekcji oprócz opłaty członkowskiej wiąże się z dodatkową opłatą za zajęcia w wysokości 300 zł za semestr regulowaną u prowadzącego.

Informacje dodatkowe oraz zapisy na zajęcia bezpośrednio u prowadzącej Sandry Bergman. Kontakt: aquaarenalodz@gmail.com, 603 066 044

Float Fitness– to zajęcia na wodzie, które obywają się na specjalnie do tego przeznaczonej desce. Wzmacniamy mięśnie, które odpowiadają za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała- mięśnie grzbietu, nóg i brzucha (ale nie tylko!). Najnowsza alternatywa dla siłowni bądź standardowych form Fitness. Masa zabawy i pozytywnej energii pod okiem wesołej instruktorki Sandry. Zdjęcia oraz filmiki z zajęć znajdziecie na fanpage: Aqua Arena.