FLOAT FITNESS – SEMESTR ZIMOWY 2018/19

Zapraszamy na zajęcia sekcji – Float Fitness! Zajęcia prowadzi Sandra Bergman.

• Semestr składa się z 15 zajęć.

UWAGA!!
W związku z organizacja Akademickich Mistrzostw Świata w Cheerleadingu Biuro Klubu w dniach 1-7 października będzie nieczynne. Zapraszamy od 8 października.

Terminy zajęć:

Poniedziałek 20:00-21:30

Wtorek 20:00- 21:30

Czwartek 20:00-21:30

Lokalizacja: Zatoka Sportu, Łódź ul. Politechniki 10

Treningi prowadzone są w grupach 10-12 osobowych.

Uczestnictwo w sekcji w przypadku osób nie objętych programem Młodość Pełna Pasji oprócz opłaty członkowskiej wiąże się z dodatkową opłatą za zajęcia w wysokości 300 zł za semestr regulowaną u prowadzącego.

Uwaga!
Studenci i Uczniowie są zwolnieni z opłaty za zajęcia. Zajęcia są realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 Zadanie „Młodość Pełna Pasji – zajęcia sportowo rekreacyjne i rywalizacja uczniów i studentów”. Beneficjenci projektu są zobowiązani do przedstawienia prowadzącego dowodu statusu studenta lub ucznia w postaci legitymacji studenckiej lub uczniowskiej prowadzącemu oraz wpisanie się na odpowiednią listę. Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest obowiązek posiadania ubezpieczenia NNW (w ramach rocznej składki członkowskiej KU AZS PŁ otrzymujesz od nas w bonusie ubezpieczenie NNW dlatego jako dowód ubezpieczenia NNW możesz legitymować się kartą ISIC AZS https://azs.p.lodz.pl/legitymacja-isic-azs/).

Osoby nie będące członkami mogą zapisać się do Klubu w każdym momencie. Procedura zapisu oraz dokonywania opłaty składki członkowskiej dostępna jest pod adresem: https://azs.p.lodz.pl/legitymacja-isic-azs/

Informacje dodatkowe oraz zapisy na zajęcia bezpośrednio u prowadzącej Sandry Bergman. Kontakt: aquaarenalodz@gmail.com, 603 066 044

Uwaga!
Wszyscy studenci I roku zobowiązani są do wzięcia udział w tzw. Imprezie masowej – udział w zawodach sportowych – Akademickie Mistrzostwa Polski, AMWŁ, wolontariat podczas imprez organizowanych przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej – szczegóły w biurze KU AZS PŁ.

OPIS ZAJĘĆ

Float Fitness– to zajęcia na wodzie, które obywają się na specjalnie do tego przeznaczonej desce. Wzmacniamy mięśnie, które odpowiadają za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała- mięśnie grzbietu, nóg i brzucha (ale nie tylko!). Najnowsza alternatywa dla siłowni bądź standardowych form Fitness. Masa zabawy i pozytywnej energii pod okiem wesołej instruktorki Sandry. Zdjęcia oraz filmiki z zajęć znajdziecie na funpage: Aqua Arena.