FLOAT FITNESS – SEMESTR ZIMOWY 2019/20

Zapraszamy na zajęcia sekcji – Float Fitness! Zajęcia prowadzi Sandra Bergman.

• Semestr składa się z 15 zajęć.
  • Zajęcia organizacyjne dla obu grup odbędą się 3 października.

Terminy zajęć:

• Wtorek 20:00- 21:30
  • Czwartek 20:00-21:30

Lokalizacja: Zatoka Sportu, Łódź ul. Politechniki 10

Treningi prowadzone są w grupach 10-12 osobowych.

Uczestnictwo w sekcji w przypadku osób nie objętych programem Młodość Pełna Pasji oprócz opłaty członkowskiej wiąże się z dodatkową opłatą za zajęcia w wysokości 300 zł za semestr regulowaną u prowadzącego.

Uwaga!
Studenci i Uczniowie są zwolnieni z opłaty za zajęcia. Zajęcia są realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2019 Zadanie „Młodość Pełna Pasji – zajęcia sportowo rekreacyjne i rywalizacja uczniów i studentów”. Beneficjenci projektu są zobowiązani do przedstawienia prowadzącego dowodu statusu studenta lub ucznia w postaci legitymacji studenckiej lub uczniowskiej prowadzącemu oraz wpisanie się na odpowiednią listę. Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest obowiązek posiadania ubezpieczenia NNW (w ramach rocznej składki członkowskiej KU AZS PŁ otrzymujesz od nas ubezpieczenie NNW dlatego jako dowód ubezpieczenia NNW możesz legitymować się kartą ISIC AZS). Ilość miejsc objętych zadaniem jest ograniczona.

Osoby nie będące członkami mogą zapisać się do Klubu w każdym momencie. Procedura zapisu oraz dokonywania opłaty składki członkowskiej dostępna jest pod adresem: https://azs.p.lodz.pl/legitymacja-isic-azs/

Informacje dodatkowe oraz zapisy na zajęcia bezpośrednio u prowadzącej Sandry Bergman. Kontakt: aquaarenalodz@gmail.com, 603 066 044

Float Fitness– to zajęcia na wodzie, które obywają się na specjalnie do tego przeznaczonej desce. Wzmacniamy mięśnie, które odpowiadają za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała- mięśnie grzbietu, nóg i brzucha (ale nie tylko!). Najnowsza alternatywa dla siłowni bądź standardowych form Fitness. Masa zabawy i pozytywnej energii pod okiem wesołej instruktorki Sandry. Zdjęcia oraz filmiki z zajęć znajdziecie na fanpage: Aqua Arena.