Półfinał AMP w siatkówce mężczyzn – drużyna PŁ awansuje do finału!

W dniach 05-08.04 w Olsztynie odbył się półfinał AMP w piłce siatkowej mężczyzn. Reprezentacja Politechniki Łódzkiej zajęła w nim 4. miejsce, awansując jednocześnie do finału. W fazie grupowej nasza drużyna pokonała SGGW w Warszawie (2:1) oraz WAT w Warszawie (2:0). W meczu ćwierćfinałowym o awans do najlepszej czwórki półfinału, premiującym zarazem grą w finale AMP, Politechnika Łódzka zwyciężyła z Politechniką Warszawską  (2:0). Niestety, nie udało się wygrać meczu półfinałowego (UWM w Olsztynie – Politechnika Łódzka 2:0) oraz meczu o 3. miejsce (ALK w Warszawie – Politechnika Łódzka 2:1).

Ostateczna kolejność:

1. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  2. Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku
  3. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
  4. Politechnika Łódzka
  5. Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
  6. Politechnika Warszawska
  7. Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  8. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  9. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  10. Uniwersytet Łódzki
  11. Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego
  12. Uniwersytet Warszawski
  13. Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Skład reprezentacji:

Alagierski Jarosław, Dobrowolski Jan, Gajdzicki Bartosz, Głowacki Adam, Kaczmarek Jakub, Kaszewiak Maciej, Kaszyński Mateusz, Kowalski Bartłomiej, Kozicki Maciej, Molenda Szymon, Styś Szymon, Woźniak Dominik

Trener drużyny: Piotr Piotrowski

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w finale!

Oficjany profil fb

Komunikat końcowy