TANIEC TOWARZYSKI – SEMESTR LETNI 2018/19

Ruszają zapisy na zajęcia z tańca towarzyskiego!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, mile spędzony czas, a do tego naukę standardowych tańców towarzyskich pod okiem wielokrotnej mistrzyni okręgu łódzkiego, zwyciężczyni ogólnopolskich turniejów oraz finalistki otwartych Mistrzostw Polski Aleksandry Plucińskiej.

ZAJĘCIA ORGANIZACYJNE DLA WSZYSTKICH GRUP ODBĘDĄ SIĘ WE WTOREK 12 MARCA 2018 g. 18:00.

• Semestr składa się z 15 zajęć (w tym jedne organizacyjne)
  • Zajęcia rozpoczynają się od drugiego tygodnia semestru.
    • Kurs obejmuje: tańce latynoamerykańskie (samba, cha-cha, rumba, jive) oraz standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango).

W zajęciach mogą brać udział wyłącznie członkowie Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Łódzkiej. Osoby nie będące członkami mogą zapisać się do Klubu w każdym momencie. Procedura zapisu oraz dokonywania opłaty składki członkowskiej dostępna jest pod adresem https://azs.p.lodz.pl/legitymacja-isic-azs/

Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do każdorazowego okazania prowadzącemu ważnej legitymacji KU AZS Politechniki Łódzkiej.

Terminy zajęć tańca W semestrze letnim 2018/19:

Miejsce Termin min liczebność grupy max liczebność grupy
Sala Wydziału BINOŻ  ul. Wólczańska 171/173 Wtorek 18:00-19:30

Środa 18:00-19:30

Piątek 18:00 – 19:30

(lub więcej do decyzji)

Opłata za zajęcia w wysokości 80 zł za semestr dokonywana jest bezpośrednio u prowadzącej Aleksandry Plucińskiej.

Zapisy na zajęcia bezpośrednio u prowadzącej ola.plucinska1@gmail.com

Uwaga!
Wszyscy studenci I roku zobowiązani są do wzięcia udział w tzw. Imprezie masowej – udział w zawodach sportowych – Akademickie Mistrzostwa Polski, AMWŁ, wolontariat podczas imprez organizowanych przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej – szczegóły w biurze KU AZS PŁ.

Kurs dla grupy początkującej skierowany jest do osób lubiących taniec i muzykę. Na zajęciach poznacie podstawowe kroki oraz figury wybranych tańców, takich jak samba, cha cha, rumba, jive, walc angielski, tango, walc wiedeński oraz quickstep.

Kurs dla grupy zaawansowanej obowiązuje osoby uczestniczące minimum jeden semestr w sekcji tańca towarzyskiego w AZS-ie. Wymagana jest znajomość podstawowych kroków oraz figur wszystkich tańców towarzyskich. W pierwszej części zajęć wrócimy ponownie do podstaw tanecznych, aby wyszlifować poprawnie technikę wybranych tańców, a następnie rozbudujemy układy do profesjonalnych układów tanecznych. Zapraszamy wszystkich tych którzy chcą z pasją bawić się na parkiecie tanecznym.