TANIEC TOWARZYSKI – SEMESTR ZIMOWY 2018/19

Ruszają zapisy na zajęcia z tańca towarzyskiego! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, mile spędzony czas, a do tego naukę standardowych tańców towarzyskich pod okiem wielokrotnej mistrzyni okręgu łódzkiego, zwyciężczyni ogólnopolskich turniejów oraz finalistki otwartych Mistrzostw Polski Aleksandry Plucińskiej.

• Semestr składa się z 15 zajęć.
  • Możliwość uzyskania zaliczenia WF (oświadczenie woli o sposobie zaliczenia wf na podstawie uczestnic
  • Kurs obejmuje: tańce latynoamerykańskie (samba, cha-cha, rumba, jive) oraz standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango).

Uwaga!
Studenci i Uczniowie są zwolnieni z opłaty za zajęcia. Zajęcia są realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 Zadanie „Młodość Pełna Pasji – zajęcia sportowo rekreacyjne i rywalizacja uczniów i studentów”. Beneficjenci projektu są zobowiązani do przedstawienia prowadzącego dowodu statusu studenta lub ucznia w postaci legitymacji studenckiej lub uczniowskiej prowadzącemu oraz wpisanie się na odpowiednią listę. Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest obowiązek posiadania ubezpieczenia NNW (w ramach rocznej składki członkowskiej KU AZS PŁ otrzymujesz od nas w bonusie ubezpieczenie NNW dlatego jako dowód ubezpieczenia NNW możesz legitymować się kartą ISIC AZS https://azs.p.lodz.pl/legitymacja-isic-azs/).

UWAGA!!
W związku z organizacja Akademickich Mistrzostw Świata w Cheerleadingu Biuro Klubu w dniach 1-7 października będzie nieczynne. Zapraszamy od 8 października.

Terminy zajęć tańca w semestrze zimowym 2018/19:

min liczebność grupy

max liczebność grupy

Sala Wydziału BINOŻ  ul. Wólczańska 171/173

Wtorek 18:00 – 19:30

Środa 18:00-19:30

Piątek 18:00 – 19:30

(lub więcej do decyzji)

Osoby zainteresowane udziałem w sekcji tańca nie objęte projektem Młodość Pełna Pasji zobowiązane są wesprzeć działalność statutową wpłatą na cele statutowe w wysokości 80 zł. Dzięki tej wpłacie nasz klub będzie mógł rozwijać tą dyscyplinę na najwyższym poziomie.

Uwaga!
Studenci i Uczniowie są zwolnieni z opłaty za zajęcia. Zajęcia są realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 Zadanie „Młodość Pełna Pasji – zajęcia sportowo rekreacyjne i rywalizacja uczniów i studentów”. Beneficjenci projektu są zobowiązani do przedstawienia prowadzącemu dowodu statusu studenta lub ucznia w postaci legitymacji studenckiej lub uczniowskiej oraz wpisanie się na odpowiednią listę. Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest obowiązek posiadania ubezpieczenia NNW (w ramach rocznej składki członkowskiej KU AZS PŁ otrzymujesz od nas w bonusie ubezpieczenie NNW dlatego jako dowód ubezpieczenia NNW możesz legitymować się kartą ISIC AZS https://azs.p.lodz.pl/legitymacja-isic-azs/).

Kurs dla grupy początkującej skierowany jest do osób lubiących taniec i muzykę. Na zajęciach poznacie podstawowe kroki oraz figury wybranych tańców, takich jak samba, cha cha, rumba, jive, walc angielski, tango, walc wiedeński oraz quickstep.

Kurs dla grupy zaawansowanej obowiązuje osoby uczestniczące minimum jeden semestr w sekcji tańca towarzyskiego w AZS-ie. Wymagana jest znajomość podstawowych kroków oraz figur wszystkich tańców towarzyskich. W pierwszej części zajęć wrócimy ponownie do podstaw tanecznych, aby wyszlifować poprawnie technikę wybranych tańców, a następnie rozbudujemy układy do profesjonalnych układów tanecznych. Zapraszamy wszystkich tych którzy chcą z pasją bawić się na parkiecie tanecznym.

Aby się zapisać postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Sprawdź czy są jeszcze miejsca na termin, który Cię interesuje:
lista uczestników :

lista

2. Jeśli jest miejsce to dokonaj wpłaty na cele statutowe w wysokości 80 zł przelewem na konto:
KU AZS PŁ – mBank 95 1140 2004 0000 3102 7720 6756 (nowy numer rachunku bankowego obowiązujący od 14.11.2017)
tytułem „wpłata na cele statutowe + imię i nazwisko + taniec”.

Uwaga! Prosimy nie łączyć przelewów za składkę członkowską z przelewem na cele statutowe.

3. Wyślij swoje zgłoszenie drogą mailową na adres politechnika.lodz@azs.pl wpisując w temacie ZAPISY – TANIEC.
W treści maila zawrzyj następujące dane:
– Imię i nazwisko,
– wydział (jeśli dotyczy),
– nr albumu (jeśli dotyczy),
– termin wybierany (opcjonalnie można podać termin rezerwowy),
– kontakt mailowy oraz telefoniczny,
– nr legitymacji AZS (tylko jeśli już posiadasz legitymację KU AZS PŁ)
a w załączeniu prześlij potwierdzenie przelewu wpłaty na cele statutowe.
Jeżeli jesteś studentem lub uczniem korzystającym z zajęć w ramach Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 Zadanie „Młodość Pełna Pasji – zajęcia sportowo rekreacyjne i rywalizacja uczniów i studentów”  w załączeniu prześlij potwierdzenie statusu studenta lub ucznia (skan legitymacji studenckiej lub uczniowskiej) oraz dowód ubezpieczenia NNW (w ramach rocznej składki członkowskiej KU AZS PŁ otrzymujesz od nas w bonusie ubezpieczenie NNW dlatego jako dowód ubezpieczenia NNW możesz załączyć potwierdzenie przelewu za składkę członkowską  https://azs.p.lodz.pl/legitymacja-isic-azs/).

UWAGA ! Przyjmowane będzie tylko kompletne zgłoszenie, tj. zawierające potwierdzenie przelewu.

4. Czekaj, aż Twoje nazwisko pojawi się na liście uczestników:

lista

(jeśli nie pojawi się w ciągu 24 h interweniuj drogą mailową!)

Uwaga!
Wszyscy studenci I roku zobowiązani są do wzięcia udział w tzw. Imprezie masowej – udział w zawodach sportowych – Akademickie Mistrzostwa Polski, AMWŁ, wolontariat podczas imprez organizowanych przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej – szczegóły w biurze KU AZS PŁ.