TANIEC TOWARZYSKI – SEMESTR ZIMOWY 2019/20

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, mile spędzony czas, a do tego naukę standardowych tańców towarzyskich pod okiem wielokrotnej mistrzyni okręgu łódzkiego, zwyciężczyni ogólnopolskich turniejów oraz finalistki otwartych Mistrzostw Polski Aleksandry Plucińskiej.

• Semestr składa się z 15 zajęć (w tym jedne organizacyjne)
  • Zajęcia rozpoczynają się od drugiego tygodnia semestru.
  • Kurs obejmuje: tańce latynoamerykańskie (samba, cha-cha, rumba, jive) oraz standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango).

Termin zajęć: Środa 18:00 – 19:30

Opłata za zajęcia w przypadku osób nieobjętych projektem Młodość Pełna Pasji w wysokości 80 zł za semestr dokonywana jest bezpośrednio u prowadzącej.

Uwaga!
Studenci i Uczniowie są zwolnieni z opłaty za zajęcia. Zajęcia są realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2019 Zadanie „Młodość Pełna Pasji – zajęcia sportowo rekreacyjne i rywalizacja uczniów i studentów”. Beneficjenci projektu są zobowiązani do przedstawienia prowadzącego dowodu statusu studenta lub ucznia w postaci legitymacji studenckiej lub uczniowskiej prowadzącemu oraz wpisanie się na odpowiednią listę. Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest obowiązek posiadania ubezpieczenia NNW (w ramach rocznej składki członkowskiej KU AZS PŁ otrzymujesz od nas ubezpieczenie NNW dlatego jako dowód ubezpieczenia NNW możesz legitymować się kartą ISIC AZS). Ilość miejsc objętych zadaniem jest ograniczona.

Zapisy na zajęcia bezpośrednio u prowadzącej ola.plucinska1@gmail.com