Budżet Obywatelski Samorządu Województwa Łódzkiego – zagłosuj na nasze sportowe projekty!

Zapraszamy do głosowania i wspierania sportowych projektów zgłoszonych przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej do Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego. Celem wszystkich zgłoszonych zadań jest organizacja bezpłatnych zajęć sportowych i rekreacyjnych dla uczniów i studentów z Łodzi oraz województwa łódzkiego (pula subregionalna – Łódź oraz pula wojewódzka).  Projekty zgłoszone w II edycji BOSWŁ są kontynuacją projektu, który był zgłoszony w minionym roku i został dzięki Waszym głosom wybrany do realizacji. Dzięki wygranej w I edycji możemy w tym roku realizować szereg bezpłatnych zajęć dla uczniów i studentów Politechniki Łódzkiej w tym roku kalendarzowym.

Link do filmu z zajęciami opłacanymi w ramach wygranego projektu BOSWŁ „Młodość pełna pasji”

Szczegóły projektów, sposób głosowania oraz terminy przedstawiamy poniżej:

Terminy głosowania:
1 października – 22 października
– głosowanie w biurze Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Łódzkiej
1 października września – 31 października – głosowanie internetowe LINK DO GŁOSOWANIA INTERNETOWEGO

Kto może głosować w Budżecie Obywatelskim samorządu województwa łódzkiego?
Do głosowania w Budżecie Obywatelskim samorządu województwa łódzkiego uprawniona jest każda osoba będąca mieszkańcem województwa łódzkiego bez ograniczeń wiekowych (w tym studenci mieszkający na terenie Łodzi w trakcie studiów).

Projekty zgłoszone przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej:

– Pula wojewódzka

MŁODOŚĆ PEŁNA PASJI – BEZPŁATNE ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE ORAZ RYWALIZACJA UCZNIÓW I STUDENTÓW W REGIONIE  ID Wniosku 096

– Pula subregionalna Łódź (koniecznie za 3pkt!):

„MŁODOŚĆ PEŁNA PASJI – BEZPŁATNE ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE ORAZ RYWALIZACJA UCZNIÓW I STUDENTÓW W ŁODZI (SUBREGION ŁÓDŹ)”   ID Wniosku 570