Stypendium JM Rektora 馃捀

AMP dobieg艂y 馃弮馃徑鈥嶁檧锔 ko艅ca i zgodnie z tradycj膮 Uczelnia przygotowa艂a pul臋 stypendi贸w JM Rektora w wysoko艣膰 700 z艂 miesi臋cznie a tak偶e dla wybitnych student贸w zwi臋kszenie o 500 z艂.
Terminy sk艂adania wniosk贸w:
a) studenci 1 semestru studi贸w I stopnia 3-9.10.2022 r.聽
b) studenci 1 semestru studi贸w II stopnia, przyj臋ci na studia od semestru zimowego 17-23.10.2022 r.
c) studenci lat wy偶szych studi贸w I i II stopnia, (semestry nieparzyste) 3-9.10.2022 r.聽
d) studenci semestr贸w parzystych studi贸w II stopnia 3-9.10.2022 r.
e) studenci studi贸w 1 semestru studi贸w II stopnia, przyj臋ci na studia od semestru letniego (zrekrutowani na studia w lutym/marcu) 6-12.03.2023 r.

Szczeg贸艂owe regulaminy z terminami sk艂adnia wniosk贸w, punktowanymi osi膮gni臋ciami oraz innymi informacjami znajdziecie pod linkiem na stronie P艁.

Co trzeba zrobi膰, 偶eby zdoby膰 stypendium 鈦
馃枼 Wchodzimy na WebDziekanat i generujemy wniosek o stypendium rektora
鉁 Piszemy do AZS P艁 (kuazspl@adm.p.lodz.pl) mail z list膮 osi膮gni臋膰, dat膮 i miejscem zawod贸w (podpisujcie si臋: imi臋, nazwisko, numer indeksu)
馃枊 AZS P艁 przygotowuje za艣wiadczenie o osi膮gni臋ciach sportowych
馃摐 Wed艂ug regulaminu punktowane s膮 m.in.: udzia艂 w zawodach, medale w kategorii uczelni technicznych, medale w klasyfikacji generalnej, gra w lidze pa艅stwowej i wiele, wiele innych.