Stypendium JM Rektora 💸

AMP dobiegły 🏃🏽‍♀️ końca i zgodnie z tradycją Uczelnia przygotowała pulę stypendiów JM Rektora w wysokość 900 zł miesięcznie, a także dla wybitnych studentów zwiększenie o dodatkowe 500 zł.

Terminy składania wniosków:
a) studenci 1 semestru studiów I stopnia 2-8.10.2023 r.

b) studenci 1 semestru studiów II stopnia, przyjęci na studia od semestru zimowego 16-22.10.2023 r.

c) studenci lat wyższych studiów I i II stopnia, (semestry nieparzyste) 2-8.10.2023 r.

d) studenci semestrów parzystych studiów II stopnia 2-8.10.2023 r.

e) studenci studiów 1 semestru studiów II stopnia, przyjęci na studia od semestru letniego (zrekrutowani na studia w lutym/marcu) 11-17.03.2024 r.

Szczegółowe regulaminy z terminami składnia wniosków, punktowanymi osiągnięciami oraz innymi informacjami znajdziecie pod linkiem na stronie PŁ.

Co trzeba zrobić, żeby zdobyć stypendium ⁉

🖥 Wchodzimy na WebDziekanat i generujemy wniosek o stypendium rektora

✉ Piszemy do AZS PŁ (kuazspl@adm.p.lodz.pl) mail z listą osiągnięć, datą i miejscem zawodów (podpisujcie się: imię, nazwisko, numer indeksu)

🖋 AZS PŁ przygotowuje zaświadczenie o osiągnięciach sportowych

📜 Według regulaminu punktowane są m.in.: udział w zawodach, medale w kategorii uczelni technicznych, medale w klasyfikacji generalnej, gra w lidze państwowej i wiele, wiele innych.