jednorazowe stypendium sportowe z Fundacji Politechniki Łódzkiej

Drodzy Studenci,
Od dnia 26.06.2023 rusza nabór wniosków o przyznanie jednorazowego stypendium sportowego z Fundacji Politechniki Łódzkiej. Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z Regulaminem przyznawania stypendium sportowego i pozostałymi załącznikami. Wypełniony i podpisany wniosek należy złożyć osobiście lub za pośrednictwem Poczty Polskiej do Biura KU AZS Politechniki Łódzkiej, Al. Politechniki 10 (ACSD Zatoka Sportu III piętro, wejście C, 93-590 Łódź, tel. 42 631 29 27 w terminie do 31.VIII.2023r. do godziny 15:00 – liczy się data stempla pocztowego. Wnioski, które wpłyną po tym terminie nie będą rozpatrywane.
W imieniu Klubu Uczelnianego AZS PŁ
dr Ewa Brochocka,

Zasady przyznawania stypendium w skrócie:

Osiągnięcia są punktowane w dwóch skalach:
Podstawowe 200 pkt: medal w klasyfikacji generalnej AMP,
Dodatkowe 100 pkt: medal z Mistrzostw Polski, medal z Mistrzostw Europy lub Świata

Stypendium może otrzymać student Politechniki Łódzkiej, który jednocześnie spełnia następujące warunki:
a) uzyskał pełną lub warunkową rejestrację na rok akademicki 22/23;
b) uzyskał pełną lub warunkową rejestrację w momencie podpisania umowy stypendialnej,
c) jest członkiem Akademickiego Związku Sportowego;
d) posiada status studenta na dzień wypłaty stypendium;

Stypendium przyznaje się na podstawie kolejności na liście rankingowej ustalonej na podstawie oceny udokumentowanych osiągnięć sportowych. O łącznej liczbie przyznanych stypendiów i wysokości stypendiów decyduje Kapituła konkursu po zweryfikowaniu złożonych wniosków.

Wszystkie niezbędne informacje potrzebne do złożenia wniosku znajdują się poniżej w załącznikach, zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Załączniki niezbędne do wypełnienia wniosku: