amp w tenisie stołowym półfinał

W dniach 04-06.03.2022r. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski Tenisie Stołowym w Lublinie.

Naszą uczelnię reprezentowali: Babak Lizaveta, Grzesiak Weronika, Kuwerska Karina, Frontczak Fabian, Grzesiak Mateusz, Janowicz Kacper.

Kobiety w fazie grupowej uległy drużynom UM Białystok (1:3) i SGGW Warszawa (2:3), następnie pokonały Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (3:1) oraz UM Łódź (3:0). W meczu o 9 miejsce uległy drużynie AWF Warszawa (2:3).

Mężczyźni w fazie grupowej ulegli UME Lublin (1:3) i SGGW Warszawa (0:3), następnie pokonali Uniwersytet Warszawski (3:0), oraz Politechnikę Warszawską (3:2). W meczu o 9 miejsce pokonali AWF Warszawa (3:2).

Mężczyźni zajęli 9 miejsce
Kobiety zajęły 10 miejsce

Na wyróżnienie zasługuje wygrana panów z Politechniką Warszawską, oraz ostatni mecz o 9 miejsce, gdzie duch walki ukazał się w pięknej widowiskowej grze.