amp w aeorbiku sportowym

W dniach 17-19.06.2021 r. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Aerobiku Sportowym w Gliwicach.

Naszą uczelnię reprezentowali: Adam Pigłowski, Aleksandra Kobalczyk, Katarzyna Łągiewska, Katarzyna Jankowska, Dominika Karolak, Wiktoria Stasiak, Laura Sapela.

Wszyscy zawodnicy naszej uczelni po pierwszym dniu startów zakwalifikowali się do finałów. Bardzo udany występ zaliczył Adam, który zdobył złoty medal tym samym obronił tytuł Mistrza Polski.

Co więcej Adam wraz z Aleksandra wzięli udział w konkurencji duetów i zajęli drugie miejsce !

Równie udana okazała się być konkurencja drużynowa, gdzie dziewczyny wytańczyły wysokie czwarte miejsce.

Ostatecznie w klasyfikacji drużynowej Politechnika Łódzka zdobyła brązowy medal. Gratulujemy !!!